Shërbimi OEM

Ne kemi një fabrikë 2 000-metra katrore cigare elektronike që ofron shërbim OEM, ne mund të shtypura logon tuaj mbi produktin, dhe do të ofrojë të gjithë paketën me dizajnin tuaj. Mirë se vini për të bërë urdhërat OEM!


WhatsApp Online Chat !