2017 Original Justfog re ardhja vapoizer 900mah P14A kompakt Vapor Starter Kits shumicë

Përshkrim i shkurtër: • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: PayPal, TT, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i shkurtër:

  100% TPD i BE-së në përputhje
  sistemit hapja childproof
  Easy trupi-tjerrje kontrollit airflow
  Anti-pështyn mbrapa mbrojtje
  100% spirale pambuku organike japoneze
  sistemin e mbrojtjes së dyfishtë për spirale të shkurtër
  avullimit Perfect të lëngshme të lartë të nikotinës

  JUSTFOG P14A Compact Kit  comes with the atomizer of 14mm diameter as well. With the built-in, strong and long lasting grade A 900mAh battery, the compact battery is able to provide accurate constant voltage. Also, it doest not only come with multiple safety circuit protection including short circuit protection, overheat protection, over-discharge protection and overcharge proection, but also with child-proof opening system. All these are designed for relaxed using.

  artikull Specifikim
  parametrat markë Justfog
  model P14A KIT
  Atomizer Size 14mm x 66mm
  Battery Size 34mm x 18mm x 62mm
  tank Material Chrome bronzi të veshura, PC
  Coil cilindër OCC fund spirale / 1.2ohm, 1.6ohm
  Kapaciteti tank 1.9ml
  kapaciteti i baterisë 900mAh
  wattage 8W (1.6ohm) 11W (1.2ohm)
  mbushës Mikro 5-pin USB, DC 5V
  Ngjyrë Zi, Silver
  peshë 200G
  shpërndarës DG BEC
  tipar 100% EU TPD përputhje
  version i rishikuar i Q14
  Child sistem provë e hapjes
  Funksioni i kontrollit airflow
  100% Japoneze spirale pambuku organike
  tension të vazhdueshëm të prodhimit
  Mbetur bateri shfaqur me 4 nivel LED
  Multiple Funksionet për mbrojtjen e baterisë

  Paketa përfshin:

  1x Justfog Compact Battery

  1x P14A Clearomizer

  1x Manual User

  P14A-02P14AP14A-01P14A-compactkitP14A-kit
  Si për të porositur:
  1. Ne arrijnë një marrëveshje për të gjitha detajet e produkteve.
  2. Ne do të bëjë PI për ju për të kontrolluar çdo gjë të saktë.
  3. Ju bëni pagesën.
  4. Ne organizojmë paketën ASAP.

  Metodat tona pagesës:
  Paypal, Western Union dhe T / T

  Koha e dorëzimit:
  rendi Shembull: 1-3 ditë pune për Bulk: 3-5 ditë pune

  Anijeve mënyrë: DHL, UPS, EMS, TNT, FEDEX dhe kështu me radhë

  OEM dhe ODM shërbimit:
  1. Shërbimi OEM ofruar dhe Me R profesionale & D dhe Design Team.
  2. Shërbimi ODM ofruar dhe duke pritur për klientët me cilësi të lartë si ju për të produkte ODM. -

  Të gjitha mallrat tona janë me çmim shumë konkurrues, sepse ne kemi fabrika tona hardware dhe fabrika tona ecig, çmime më të ulëta për shkak të kostove më të ulëta.
  Eja në dhe për të marrë tuajat! Anije nga të aksioneve!


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !