2017 New Arritja 900mAh Bateri JUSTFOG Kapaciteti P14A Q14 C14 Kit Compact

Përshkrim i shkurtër:  • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
  • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
  • Port: Shenzhen
  • Kushtet e pagesës: PayPal, TT, Western Union
  • Detail Product

    Produkt Tags

    Battery:

    Kapaciteti: 900mAh
    tensionit Output: Constant tensionit
    Recommended rezistenca: 1,0 ~ 3.0
    Demensions: W18.4mm X D34.2mm / H62.7mm
    Battery Compatibility: ego 510
    tarifimit tensionit 5V:
    Pritet koha tarifimit: 2.5 ~ 3.0h
    fortë dhe të gjatë të qëndrueshme të klasës A powered qelizë
    lehtë për të kontrolluar ekran jetën e baterisë në 4 nivele

    5 qarqeve sigurie
    -Distancë e shkurtër mbrojtjen e qark
    -Overheat mbrojtjes
    -Mbi-shkarkimit mbrojtje
    -Overcharge mbrojtjen e
    mbrojtjes -Mbi tensionit

    P14 A bateriOrigjinal-JUSTFOG-C14-kompakte-Kitjustfog_q14_900mah_compact_kit_P14 A bateri COMPACT
    Si për të porositur:
    1. Ne arrijnë një marrëveshje për të gjitha detajet e produkteve.
    2. Ne do të bëjë PI për ju për të kontrolluar çdo gjë të saktë.
    3. Ju bëni pagesën.
    4. Ne organizojmë paketën ASAP.

    Metodat tona pagesës:
    Paypal, Western Union dhe T / T

    Koha e dorëzimit:
    rendi Shembull: 1-3 ditë pune për Bulk: 3-5 ditë pune

    Anijeve mënyrë: DHL, UPS, EMS, TNT, FEDEX dhe kështu me radhë

    OEM dhe ODM shërbimit:
    1. Shërbimi OEM ofruar dhe Me R profesionale & D dhe Design Team.
    2. Shërbimi ODM ofruar dhe duke pritur për klientët me cilësi të lartë si ju për të produkte ODM. -

    Të gjitha mallrat tona janë me çmim shumë konkurrues, sepse ne kemi fabrika tona hardware dhe fabrika tona ecig, çmime më të ulëta për shkak të kostove më të ulëta.
    Eja në dhe për të marrë tuajat! Anije nga të aksioneve!


  • Previous:
  • Next:

  • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

    Related Products

    WhatsApp Online Chat !