100% autentike JUSTFOG 1500mAh Të gjitha në një mjegull 1 Starter Kit System lartë plotësuar në bursë Svapor shumicë

Përshkrim i shkurtër:


Mekanizmi childproof Hapja

Shkëmbyeshëm Tank Tube

projektuar posaçërisht Anti-fol Coil

Top Plotësimi i Sistemit

Lexoni TPD


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: PayPal, TT, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JUSTFOG FOG1 Kit  vjen me një bateri 1500mAh dhe kapacitet 2ml. Ajo është mishërim i sigurisë me sistemin e saj childproof hapjes dhe mburojë të mbrojtjes anti-pështyj. Featuring mbushje të lartë, tub zë vendin tank, dhe pamja metalike-veshura, ky kit është e drejtë këtu për ju. Kjo është një kit për të dy starters dhe veteranët. Pa marrë parasysh se ju jeni një ndjekës re apo shije ndjekës, ky kit gjithmonë mund të përmbushur nevojat tuaja.

  Shënim: Not available to South Korea,France, Netherlands and Belgium.

   

  Justfog FOG1 Kit  Selling Point

  1. Simple sistemit të top-mbushje

  2. Easy-to-të zëvendësuar tub lëngshme

  3. Sistemi i hapjes childproof

  4. 100% Japoneze spirale pambuku organike

  5. Funksioni zgjuar mbrojtjen bateri

   

  Justfog FOG1 Kit Specifikimi

  emër  Justfog FOG1 Kit
  Coil Rezistenca   0.5Ω / 0.8Ω
  tank Kapaciteti   2ml
  Battery Kapaciteti   1500mAh
  wattage   24W (0.5Ω) 15W (0.8Ω)
  SDimensions   20mm (W) x 113.5mm (H)
  Material Body   çelik inox, tub PC nga Bayer Gjermanisë
  tarifimi Lloji   Micro 5 PIN USB Cable
  Colors   Zi, Silver

   

  Justfog FOG1 Kit Lista Paketimi

  1 x Clearomizer
  1 x baterive
  1 x spirale cilindër (0.5Ω)
  1 x spirale cilindër (0.8Ω)
  2 x brendshme O-ring (zi)
  3 x brendshme O-ring (bardhë)
  1 x Manual
  FOG1 (61)
  FOG 1 (7)JUSTFOG FOG 11500mAh FOG 1FOG 1 (8)FOG 1 JUSTFOG KITFOG 1 START KITFOG 1 (6)

   

  Si për të porositur:
  1. Ne të arritur një marrëveshje për të gjitha detajet e produkteve.
  2. Ne do të bëjë PI për ju për të kontrolluar çdo gjë të saktë.
  3. Ju bëni pagesën.
  4. Ne organizojmë paketën ASAP.

  Metodat tona pagesës:
  Paypal, Western Union dhe T / T

  Koha e dorëzimit:
  rendi Shembull: 1-3 ditë pune për Bulk: 3-5 ditë pune

  Anijeve mënyrë: DHL, UPS, EMS, TNT, FEDEX dhe kështu me radhë

  OEM dhe ODM shërbimit:
  1. Shërbimi OEM ofruar dhe Me R profesionale & D dhe Design Team.
  2. Shërbimi ODM ofruar dhe duke pritur për klientët me cilësi të lartë si ju për të produkte ODM. -

  Të gjitha mallrat tona janë me çmim shumë konkurrues, sepse ne kemi fabrika tona hardware dhe fabrika tona ecig, çmime më të ulëta për shkak të kostove më të ulëta.
  Eja në dhe për të marrë tuajat! Anije nga të aksioneve!
  FOG1 (3) FOG1 (1) FOG1 (222)


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !