100% autentike 1.99ml Q 16C Clearomizer 900mAh J-Lehtë 9 bateri JUSTFOG Q16C Kit

Përshkrim i shkurtër: • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: PayPal, TT, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Q16C Starter Kit  is the latest pen style vaping device from JUSTFOG, which includes a new Q16C clearomizer with childproof design and a built-in 900mAh J-Easy 9 battery. With easy bottom airflow control, 100% Japanese Organic Cotton coil and 8 level varies voltage function, Q16C kit is a new option for starters. Available in Black, Pink and Silver colors.

  përshkrim i produktit

  artikull Specifikim
  parametrat Q16C  Clearomizer diametër 16mm
  kapacitet 1.99ml
  rezistencë 1.6ohm
  fije 510
  J-Easy 9 bateri madhësi 16 x 21.5 x 73mm
  kapacitet 900mAh
  Tensioni punues 3,4 - 4.8V
  rezistenca Gama 1,0 - 3.0ohm
  Ngjyrë Black, Silver, Pink
  shpërndarës BEC
  Features Q16C clearomizer New me dizajn childproof
  Lehtë për t'u përdorur 8 nivelit funksionin e tensionit të ndryshueshme
  Accurate output tension konstant në të gjitha nivelet e tensionit
  klasën e fortë dhe të gjatë të qëndrueshme Një qelizë powered
  Lehtë për të kontrolluar LED ekran jetën e baterisë në 5 nivele
  I vogël, i lëvizshëm dhe i projektuar lehtë
  paketim 1x Q16C Clearomizer  with 1.6ohm Coil pre-installed
  1x J-Easy 9 bateri me ndërtuar në bateri 900mAh
  1 x User Manual
  pjesë ndërrimi

  JUSTFOG Q16 C KITJustfog Q16 C AtomizerJUSTFOG 900MAH Q16C KIT100-original-justfog-q16c-tank-atomizer-1Q16 C starter kitQ16 C kit

  Si për të porositur:
  1. Ne arrijnë një marrëveshje për të gjitha detajet e produkteve.
  2. Ne do të bëjë PI për ju për të kontrolluar çdo gjë të saktë.
  3. Ju bëni pagesën.
  4. Ne organizojmë paketën ASAP.

  Metodat tona pagesës:
  Paypal, Western Union dhe T / T

  Koha e dorëzimit:
  rendi Shembull: 1-3 ditë pune për Bulk: 3-5 ditë pune

  Anijeve mënyrë: DHL, UPS, EMS, TNT, FEDEX dhe kështu me radhë

  OEM dhe ODM shërbimit:
  1. Shërbimi OEM ofruar dhe Me R profesionale & D dhe Design Team.
  2. Shërbimi ODM ofruar dhe duke pritur për klientët me cilësi të lartë si ju për të produkte ODM. -

  Të gjitha mallrat tona janë me çmim shumë konkurrues, sepse ne kemi fabrika tona hardware dhe fabrika tona ecig, çmime më të ulëta për shkak të kostove më të ulëta.
  Eja në dhe për të marrë tuajat! Anije nga të aksioneve!


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !