OEM услуга

Имаме 2 000 квадратни метри фабрика за електронска цигара која нуди OEM услуга, ние може да печати вашето лого на производот, и понуди на целиот пакет со вашиот дизајн. Добредојдени да се направи OEM наредби!


WhatsApp Online Chat !