2017 Авторски Justfog нови vapoizer пристигнување 900mAh P14A компактен Пареа стартер колекции на големо

Краток опис: • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: PayPal, ТТ, Western union
 • детали за производот

  Тагови производ

  Краток опис:

  100% TPD усогласени со ЕУ
  Детска заштита на отворањето систем
  Лесно телото се врти контрола на протокот на воздух
  Анти-плукаат назад заштита
  100% Јапонски органски памук серпентина
  двојна заштита за серпентина кратки
  Совршен испарување на високо никотин течност

  JUSTFOG P14A компактен комплет  comes with the atomizer of 14mm diameter as well. With the built-in, strong and long lasting grade A 900mAh battery, the compact battery is able to provide accurate constant voltage. Also, it doest not only come with multiple safety circuit protection including short circuit protection, overheat protection, over-discharge protection and overcharge proection, but also with child-proof opening system. All these are designed for relaxed using.

  точка спецификација
  параметри бренд Justfog
  модел P14A KIT
  atomizer Големина 14mm x 66mm
  Големина на батеријата 34mm x 18mm x 62mm
  Материјал на резервоарот Хром обложен месинг, компјутер
  калем Волумен OCC дното серпентина / 1.2ohm, 1.6ohm
  капацитет на резервоар 1.9ml
  капацитет на батерија 900mAh
  wattage 8W (1.6ohm), 11W (1.2ohm)
  полнач Микро 5-пински USB, DC 5V
  боја Црна, сребрена
  Тежина 200g
  дистрибутер ГД BEC
  функција 100% ЕУ TPD Согласност
  Ревидираната верзија на Q14
  Дете доказ систем за отворање
  контрола на проток на воздух функција
  100% Јапонски органски памук серпентина
  Постојана излезен напон
  Преостаната батерија прикажување со 4 ниво LED
  Повеќе функции за заштита на батеријата

  Пакетот вклучува:

  1x Justfog Compact Battery

  1x P14A clearomizer

  Прирачник за корисник 1x

  P14A-02P14AP14A-01P14A-compactkitP14A-kit
  Како да порачате:
  1. Ние се постигне договор за сите детали на производите.
  2. Ние ќе се направи ЈУ за да се провери што точно.
  3. Вие се направи на плаќање.
  4. Ние организираме пакетот побрзо.

  Нашите методи на плаќање:
  PayPal, Western union и T / T

  Време на испорака:
  цел Примерок: 1-3 работни дена Масовно цел: 3-5 работни дена

  Превозот начин: DHL, UPS-от, EMS, ТНТ, FedEx и така натаму

  ОЕМ и ODM услуга:
  1. OEM услуга понудена и со професионална R & D и дизајнерски тим.
  2. ODM услуга понудена и чекање за висок квалитет на клиенти, како да се ODM производи. -

  Сите наши производи се со многу конкурентни цени, бидејќи ние си имаме свој хардвер фабрика и нашите сопствени ecig фабрика, пониски цени поради пониските трошоци.
  -Come на и се твое! Брод од акциите!


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !