2017 Нов Пристигнување 900mAh батерија JUSTFOG капацитет P14A Q14 C14 Компактен Kit

Краток опис: • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: PayPal, ТТ, Western union
 • детали за производот

  Тагови производ

  Батерија:

  Капацитет: 900mAh
  Излезен напон: константен напон
  Препорачана отпор: 1.0 ~ 3.0
  Demensions: W18.4mm X D34.2mm / H62.7mm
  Компатибилност Батерија: Егото 510
  Полнење напон: 5V
  Очекувани Време на полнење: 2,5 ~ 3.0h
  силни и долготрајни одделение А напојува мобилен
  Лесно да се провери приказ на батеријата во 4 нивоа

  5 кола безбедност
  -Short спој заштита
  -Overheat заштита
  -Over-празнење заштита
  -Overcharge заштита
  заштита -Over напон

  P14 батеријаОригиналниот JUSTFOG-C14-Компактен-Kitjustfog_q14_900mah_compact_kit_P14 компактен BATTERY
  Како да порачате:
  1. Ние се постигне договор за сите детали на производите.
  2. Ние ќе се направи ЈУ за да се провери што точно.
  3. Вие се направи на плаќање.
  4. Ние организираме пакетот побрзо.

  Нашите методи на плаќање:
  PayPal, Western union и T / T

  Време на испорака:
  цел Примерок: 1-3 работни дена Масовно цел: 3-5 работни дена

  Превозот начин: DHL, UPS-от, EMS, ТНТ, FedEx и така натаму

  ОЕМ и ODM услуга:
  1. OEM услуга понудена и со професионална R & D и дизајнерски тим.
  2. ODM услуга понудена и чекање за висок квалитет на клиенти, како да се ODM производи. -

  Сите наши производи се со многу конкурентни цени, бидејќи ние си имаме свој хардвер фабрика и нашите сопствени ecig фабрика, пониски цени поради пониските трошоци.
  -Come на и се твое! Брод од акциите!


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !