100% автентични JUSTFOG 1500mAh Сите во еден Магла 1 Почетен комплет врвот систем пополнување во парк Svapor Трговија на големо

Краток опис:


Детска заштита на отворање механизам

Разменливи резервоар цевка

Специјално дизајнирани за спречување на ражен Калем

Топ Систем Пополнување

Прочитај TPD


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: PayPal, ТТ, Western union
 • детали за производот

  Тагови производ

  JUSTFOG FOG1 комплет  доаѓа со батерија 1500mAh и 2ml капацитет. Таа е олицетворение на безбедност со своите Детска заштита на системот за отворање и штит за заштита од раженот. Одликувајќи се Топ полнење, заменливи цевка резервоарот, и метал-обложена изглед, овој комплет е тука за вас. Тоа е комплет за стартери и ветерани. Без оглед дали се облак женкар или вкус женкар, овој комплет секогаш може да ги задоволи вашите потреби.

  Забелешка: Not available to South Korea,France, Netherlands and Belgium.

   

  Justfog FOG1 Комплет  Продажба на Точка

  1. Едноставен систем топ-полнење

  2. лесен-за-се замени течност цевка

  3. childproof отворање систем

  4. 100% Јапонски органски памук серпентина

  5. функцијата Smart батерија заштита

   

  Justfog FOG1 Комплет Спецификација

  име  Justfog FOG1 Kit
  отпор на намотката   0.5Ω / 0.8Ω
  капацитет на резервоарот   2ml
  капацитет на батериите   1500mAh
  wattage   24W (0.5Ω), 15W (0.8Ω)
  SDimensions   20mm (W) x 113.5mm (H)
  тело Материјал   Од нерѓосувачки челик, компјутер цевка од Баер во Германија
  Тип на полнење   Микро 5 пински USB кабел
  Бои   Црна, сребрена

   

  Листа Justfog FOG1 комплет Пакување

  1 x clearomizer
  1 x батерија
  1 x Калем Волумен (0.5Ω)
  1 x Калем Волумен (0.8Ω)
  (црна) 2 x Внатрешна О-прстен
  3 x Внатрешна О-прстен (бела)
  Прирачник за корисник, 1 x
  FOG1 (61)
  МАГЛА 1 (7)JUSTFOG МАГЛА 11500mAh МАГЛА 1МАГЛА 1 (8)МАГЛА 1 JUSTFOG KITМАГЛА 1 START KITМАГЛА 1 (6)

   

  Како да порачате:
  1. Ние се постигне договор за сите детали на производите.
  2. Ние ќе се направи ЈУ за да се провери што точно.
  3. Вие се направи на плаќање.
  4. Ние организираме пакетот побрзо.

  Нашите методи на плаќање:
  PayPal, Western union и T / T

  Време на испорака:
  цел Примерок: 1-3 работни дена Масовно цел: 3-5 работни дена

  Превозот начин: DHL, UPS-от, EMS, ТНТ, FedEx и така натаму

  ОЕМ и ODM услуга:
  1. OEM услуга понудена и со професионална R & D и дизајнерски тим.
  2. ODM услуга понудена и чекање за висок квалитет на клиенти, како да се ODM производи. -

  Сите наши производи се со многу конкурентни цени, бидејќи ние си имаме свој хардвер фабрика и нашите сопствени ecig фабрика, пониски цени поради пониските трошоци.
  -Come на и се твое! Брод од акциите!
  FOG1 (3) FOG1 (1) FOG1 (222)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !